SILVA LIFE SYSTEM (METODA SILVY - SPOSÓB ŻYCIA)

Terminy:

14-15 września 2019 r.
Wykładowca:
Monika Sidor
Adres: Kasztanowa 66 (os. Leśne)

Koszt kursu:

620 zł.- Osoby uczestniczące w kursie po raz pierwszy
520 zł. - pod warunkiem dokonania zapłaty za kurs na tydzień przed rozpoczęciem kursu.
300 zł. - Absolwenci kursu podstawowego (uczestnik dostaje nowy dyplom i legitymację)
150 zł. - Powtarzający (z dyplomem SILVA LIFE SYSTEM)
POWTARZAJĄCY z kursu dziecięcego NA KURSIE DLA DOROSŁYCH: 320 zł.

Miejsce:

Miejsce odbywania się kursów jest ustalane w zależności od ilości zgłoszonych osób.

ZAPISY NA KURS

Aby dokonać rezerwacji miejsca należy zgłosić sie do organizatora mailowo i wpłacić:
  • WARIANT I - 520 zł. do 06.09.2019 r. (100 zł. zniżki)
  • WARIANT II - 620 zł. w dniach 07-14.09.2019 r.

Przy rezerwacji prosimy podać: imię, nazwisko oraz nr telefonu i adres mailowy.
Przed rozpoczęciem kursu należy:
dostarczyć zdjęcie formatu legitymacyjnego
Zapisy przyjmuje:
Daria Szmalc
galeria@kasztanowa.com
kom.: 881 301 075
tel.: 52 341 41 17
Kasztanowa 66, Bydgoszcz

nr konta:
49 1090 1072 0000 0001 2295 3528
OSOBY POWTARZAJĄCE przy zgłoszeniu na kurs proszone są o podanie imienia i nazwiska oraz nr legitymacji.


SILVA LIFE SYSTEM (METODA SILVY - SPOSÓB ŻYCIA) jest to dwudniowe seminarium, zmieniające życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą. Przerabiany materiał jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka Jose Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Ćwiczenia w SILVA LIFE SYSTEM są na nowo opracowane; dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Całość uzupełniona została interesującą prezentacją multimedialną. Wprowadzone są również nowe techniki.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się: kontroli stresu, rozwiązywania problemów z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji, usuwania problemu z bezsennością, zmęczeniem; poprawisz pamięć; nauczysz się jak bezstresowo zdawać egzaminy, kontroli bólu głowy i migreny, kontroli fizjologicznego bólu w nagłych wypadkach lub przy porodzie, zmiany ograniczających przekonań i kontroli negatywnych myśli, kontroli nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki. Nauczysz się zmiany ograniczających przekonań oraz sposobu utrzymania młodości.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA LIFE SYSTEM (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje NOWY DYPLOM i NOWĄ LEGITYMACJĘ ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.

Opis technik przerabianych na kursie SILVA LIFE SYSTEM:

Kontrola myśli
Energia podąża za Twoimi myślami. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w życiu - musisz umieć kontrolować swoje myśli, bo to o czym myślisz, to przyciągasz. Na kursie nauczysz się sposobów kierowania myśli w stronę rozwiązań, których pragniesz, pozbywania się negatywnych przekonań (tych świadomych i nieświadomych) oraz kontroli emocji nawet w sytuacjach trudnych.
Kontrola stresu
Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminację napięć. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.
Poprawa pamięci
Nauczysz się włączać swoją wyobraźnię (prawą półkulę mózgową) do procesu zapamiętywania. Nauczysz się sposobu zapamiętywania materiału przeczytanego, wysłuchanego (wykłady) oraz zdawania egzaminów. Ta część kursu bardzo przydaje się wszystkim, którzy studiują, uczą się czegoś i chcą otrzymywać lepsze oceny - niezależnie czy to jest szkoła podstawowa, czy habilitacja.
Włączenie intuicji do podejmowania decyzji
Cały kurs Silvy - niezależnie od tego, czy jest to SILVA LIFE SYSTEM, czy jego druga część, czyli SLVA INTUITION SYSTEM, uczy świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich decyzji. Jeśli używasz wyłącznie logiki – możesz popełniać wiele błędów. Na kursie poznasz trzy techniki, które pozwolą ci na podejmowanie decyzji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów jak i informacji intuicyjnych. Pomaga to unikać błędów zarówno w sytuacjach biznesowych, osobistych, jak i w codziennym życiu.
Technika zmiany przekonań
W książce Biologia przekonań dr Bruca Liptona autor opisuje jak ogromny wpływ na nasze życie mają przekonania. Twierdzi, że to nie geny decydują o tym jak żyjemy, ale środowisko i program wprowadzony przez otoczenie do naszej świadomości i podświadomości. Nawet fakt starzenia się, ma wg. autora dużo wspólnego z przekonaniami. Na kursie poznasz techniki i sposoby usunięcia ograniczających, niechcianych przekonań, uświadomienia sobie tych, które zagnieździły się w twojej podświadomości, oraz ich zmiany, czyli wprowadzenia nowych, wzmacniających cię programów.
Technika kontroli procesu starzenia, czyli utrzymanie wiecznej młodości
Od wieków ludzkość stara się znaleźć eliksir młodości, czyli odpowiedzieć na pytanie co zrobić, aby być wiecznie młodym. Być może odpowiedź tkwi nie w cudownej miksturze, którą ktoś wymyśli, ale w naszym umyśle.
Kontrola zasypiania
Bezsenność staje się plagą XXI wieku. Powoduje zmęczenie, brak koncentracji, zmniejszenie wydajności w pracy. Osoby dotknięte tym problemem sięgają albo po alkohol jako „naturalny” środek nasenny, lub po środki farmaceutyczne, mające najczęściej niepożądane skutki uboczne i uzależniające. Przerabiana na kursie technika kontroli zasypiania pozwala na pozbycie się bezsenności w sposób szybki i prosty. Efektem jest naturalny, głęboki, fizjologiczny sen.
Kontrola budzenia się bez budzika
Jest to technika przede wszystkim dla "sów", czyli osób, które lubią długo siedzieć wieczorem, ale mają problem z ranną pobudką. Na kursie nauczysz się techniki budzenia się bez budzika włączając naturalny mechanizm budzenia się w momencie, gdy chcesz się obudzić.
Kontrola zmęczenia i senności
Jeśli jedziesz samochodem i chce ci się spać - to albo zjedź na pobocze i prześpij się, albo (jeśli ci się spieszy) zastosuj technikę kontroli senności. Wtedy dojedziesz bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Technika może być również używana w czasie nauki.
Kontrola bólu głowy, migreny, bólów urazowych, porodowych i pooperacyjnych
Na kursie nauczysz się naturalnych sposobów usuwania bólów napięciowych głowy oraz usuwania bólów migrenowych - bez stosowania środków farmaceutycznych. Przerabiana będzie też technika kontroli bólu w nagłych wypadkach, aby oszczędzić sobie cierpień do momentu przybycia pomocy lekarskiej. Okazuje się, że każdy z nas ma "wbudowany" mechanizm takiej kontroli i (często) kontroli krwawienia. Technika może być też używana w sytuacjach, kiedy wiadomo, że będzie bolało - na przykład jako złagodzenie bólów porodowych, podczas wizyty u dentysty czy przy bólach pooperacyjnych.
Kontrola wagi
Nadwaga jest kolejną plagą wielu współczesnych społeczeństw. Regulując za pomocą swojego umysłu mechanizmy kontrolujące apetyt i programując odpowiednie zachowania osiągniesz pożądaną wagę i zrzucisz nadmiar swoich kilogramów.
Kontrola uzależnień: palenie papierosów, alkoholizm i inne nawyk
Na kursie przerabiane są techniki pozbycia się takich nawyków i uzależnień jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, itp. Wykorzystane są do tego podświadome procesy oparte na zasadzie BÓL - PRZYEJMNOŚĆ. "Bólem" jest utrzymanie danego nawyku, "przyjemnością" - życie bez nich. Techniki pozwalają na pozbycie się uzależnień bez skutków ubocznych.
Medycyna psychosomatyczna: włączenie umysłu do utrzymania lub poprawy swojego zdrowia
Zdrowie jest najwyższą wartością człowieka. Na kursie nauczysz się włączenia umysłu do procesu zdrowienia: wizualizacji uzdrawiających, wiary, pragnienia i oczekiwania zdrowia, połączenia się ze Źródłem, polem informacji, boską matrycą, aby utrzymać lub poprawić swoje zdrowie lub pomóc swoim bliskim. Ta część szkolenia związana jest z nauką o nazwie psycho-neuro-immunologia. Nie jest to zastąpienie lekarza i technik oferowanych przez współczesną medycynę, lecz uzupełnienie tego, co ona oferuje. Połączenie techniki Silvy z medycyną klasyczną daje spektakularne efekty nawet w tak zwanych "beznadziejnych przypadkach".
Pomoc innym
Na kursie przerabiane są tzw. techniki komunikacji subiektywnej. Jeśli twoje dziecko ma problem moczenia nocnego, zachowania, problemy w szkole - będziesz w stanie usunąć bezpowrotnie te problemy lub (w przypadku negatywnych zachowań) przynajmniej je złagodzić. Nauczysz się też jak wykorzystując siłę swojego umysłu włączać się w poziom energii kwantowej, w Boską Matrycę, aby pomagać w odzyskaniu zdrowia osobom Ci bliskim, tym, których kochasz...

Atmix-2012